آغاز همکاری دانشکده علوم ریاضی با سازمان فنی و حرفه ای استان با برگزاری کارگاه “با سرعت به سوی مهارت”

🔘 اولین نشست آشنایی با دوره های فنی و حرفه ای با عنوان “با سرعت به سوی مهارت” ; ساعت ۱٢ روز سه شنبه ٢۴ مهر در سالن دکتر بزرگ نیای دانشکده علوم ریاضی برگزار شد.

🔘 در این کارگاه که با همکاری دفتر آموزش های عالی آزاد دانشکده علوم ریاضی و شورای صنفی دانشکده برگزار شد، مهندس عطاأالله امیدوار، معاون آموزشی سازمان فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی خدمات و امکانات این سازمان برای کسب مهارت های گوناگون را برای حاضران معرفی کرد.

🔘 مهندس امیدوار سه نوع زندگی شغلی را شامل حقوق بگیری، خود اشتغالی و کارآفرینی دانست و به بیان مزایا و معایب هر یک پرداخت. وی سه عامل موثر برای موفقیت درکارآفرینی را دانش، مهارت و نگرش ها و ویژگی های کارآفرینان عنوان کرد.

🔘 وی سازمان فنی و حرفه ای را نهادی عنوان کرد که در کنار دو نهاد آموزش و پرورش و وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رسالت آموزش را برعهده دارد.

🔘 وی در ادامه ضمن بیان سرفصل ها و استاندارهای دوره های آموزش مهارت در سازمان فنی و حرفه ای، به طور تفصیلی برخی از این دوره ها را که ممکن است برای دانشجویان مفید واقع شوند، معرفی و در پایان سخنانش برای برگزاری یک میزگرد با رویکرد آموزشی اعلام آمادگی کرد.

✍🏻 بزودی چند دوره آموزشی که مورد تقاضای دانشجویان عزیز باشد; در دانشکده برگزار خواهد شد.

همکاری فنی و حرفه ای با دانشکده علوم ریاضی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *